• Vysokí čínski úradníci uznaní vinnými zo zločinov proti ľudskosti

  LONDÝN (EFGIC) - Praktizujúci Falun Gongu a advokáti ľudských práv zaznamenali ďalšie víťazstvo na oblastných súdoch v USA.
 • Univerzita v Chongqingu odstránila a zmenila informácie na svojej web-stránke, aby zakryla prípad znásilnenia

  Slečna Wei Xingyan, postgraduálna študentka, ktorá bola v 3. roku štúdia, špecializácia "Vysokonapäťový prenos výkonu", bola zatknutá, keď vysvetľovala pravdu o Falun Gongu v priestoroch školy. Policajt z pracovného tábore Baihelin v oblasti Shapingba ju znásilnil pred okoloidúcimi poobede 13. mája.
 • Náhla smrť troch praktizujúcich Falun Gongu v pracovnom tábore Shibalihe v meste Zhengzhou

  (Clearwisdom.net) Praktizujúca Falun Gongu, pani Guan Ge a dve ďalšie praktizujúce z mesta Xinxiang, provincia Henan náhle umreli podvečer 4. júna v pracovnom tábore Shibalihe v meste Zhengzhou. Rodinní príslušníci Guan Ge videli početné podliatiny na jej tele a na jej hlave bola opuchlina veľkosti päste, pravdepodobne ako dôsledok bitia.
 • Čtyřleté děvče umírá následkem persekuce

  (Clearwisdom.net) Čtyřletá Wang Shujie žila v Nanmiaoshan Three Village, Miaoshan Town, Laiwu City, Provincie Shandong. Během kruté persekuce proti Falun Gong, fyzické i psychické zdraví malé Shujie utrpělo ohromnou škodu, jako zdraví stovek tisíců jiných dětí pronásledovaných praktikujících Falun Gong. 5. července 2002, malá Shujie zemřela po té, co byla nucena žít 2 roky v úzkosti a persekuci. Následují podrobnosti.
 • Austrálska matka a jej dcéra hľadajú spravodlivosť

  Po začiatku prenasledovania Falun Gongu polícia prehľadala dom môjho brata bez úradného príkazu a vyhrážala sa mu stratou jeho zamestnania a domu až kým sa proti svojej vôli nevzdal praktizovania Falun Gongu. Hoci ho prinútili vzdať sa praktizovania, polícia ho stále odpočúva a sleduje.
 • Prenasledovanie Falun Gongu v Číne sa týka nás všetkých

  Pani, ktorá pochádza z Číny a praktizuje Falun Gong na Slovensku mi nedávno rozprávala príbeh o prenasledovaní Falun Gongu v Číne. Týkal sa praktizujúceho Falun Gongu v meste Chendu, od ktorého sa ona tento systém naučila a jeho smutného osudu. Tento praktizujúci (pán Yang Zhu), spolu so svojou ženou (pani Fang Jing) boli uväznení na 3 a 2 roky kvôli tomu, že praktizovali Falun Gong. Ostali po nich 2 malé dievčatká, o ktoré sa musia starať starí rodičia. Jedno z nich, LanLan, je na obrázku.
 • Vysocí čínští úředníci dávají příkazy střílet praktikující Falun Gongu bez výstrahy (foto)

  New York, 11. března, 2002 (Informační centrum Falun Dafa) - před vydáním příkazu Jianga Zemina 5. března "zabít (praktikující Falun Dafa) bez milosti" zprávy z Číny svědčí o tom, že policii bylo nařízeno střílet bez výstrahy praktikující Falun Gongu, kteří byli chyceni při vyvěšování transparentů, plakátů nebo rozdávání letáků.
 • Odhalenie krutých zločinov z pracovného tábora Masanjia v Shenyangu

  Väzenskí dozorcovia vyzliekli donaha 18 žien - vyznávačiek Falun Dafa a zavreli ich do mužských väzenských ciel. Týranie ktoré vzápätí nasledovalo bolo podľa očitých svedkov "ohavné a hrôzostrašné". Luo Gan, člen Ústredného výboru Čínskej komunistickej strany zodpovedný za verejnú bezpečnosť, osobne monitoroval túto procedúru.