• Austrálska matka a jej dcéra hľadajú spravodlivosť

  Po začiatku prenasledovania Falun Gongu polícia prehľadala dom môjho brata bez úradného príkazu a vyhrážala sa mu stratou jeho zamestnania a domu až kým sa proti svojej vôli nevzdal praktizovania Falun Gongu. Hoci ho prinútili vzdať sa praktizovania, polícia ho stále odpočúva a sleduje.
 • Prenasledovanie Falun Gongu v Číne sa týka nás všetkých

  Pani, ktorá pochádza z Číny a praktizuje Falun Gong na Slovensku mi nedávno rozprávala príbeh o prenasledovaní Falun Gongu v Číne. Týkal sa praktizujúceho Falun Gongu v meste Chendu, od ktorého sa ona tento systém naučila a jeho smutného osudu. Tento praktizujúci (pán Yang Zhu), spolu so svojou ženou (pani Fang Jing) boli uväznení na 3 a 2 roky kvôli tomu, že praktizovali Falun Gong. Ostali po nich 2 malé dievčatká, o ktoré sa musia starať starí rodičia. Jedno z nich, LanLan, je na obrázku.
 • Vysocí čínští úředníci dávají příkazy střílet praktikující Falun Gongu bez výstrahy (foto)

  New York, 11. března, 2002 (Informační centrum Falun Dafa) - před vydáním příkazu Jianga Zemina 5. března "zabít (praktikující Falun Dafa) bez milosti" zprávy z Číny svědčí o tom, že policii bylo nařízeno střílet bez výstrahy praktikující Falun Gongu, kteří byli chyceni při vyvěšování transparentů, plakátů nebo rozdávání letáků.
 • Odhalenie krutých zločinov z pracovného tábora Masanjia v Shenyangu

  Väzenskí dozorcovia vyzliekli donaha 18 žien - vyznávačiek Falun Dafa a zavreli ich do mužských väzenských ciel. Týranie ktoré vzápätí nasledovalo bolo podľa očitých svedkov "ohavné a hrôzostrašné". Luo Gan, člen Ústredného výboru Čínskej komunistickej strany zodpovedný za verejnú bezpečnosť, osobne monitoroval túto procedúru.