Zadržovaní a uvěznění

 • Svedectvo praktizujúcej v Nemecku: Trpela som dva roky v nútenom pracovnom tábore v Pekingu

  (Clearwisdom.net) Xiong Wei sa narodila v roku 1970. Jej otec bol pred odchodom do dôchodku lekárom a inžinierom. Pracoval v Nemecku začiatkom 80-tych rokov. Jej matka bola pediatričkou. V roku 1993 Xiong Wei začala študovať ekonomiku a inžinierstvo na Vysokej škole technickej v Berlíne a v roku 1996 začala praktizovať Falun Gong.
 • Má matka byla v Číně ilegálně zatčena

  Dopis určený organizacím pro lidská práva a ženským organizacím ...Tímto dopisem se obracím na Vás s nadějí, že můžete nějakým způsobem pomoci zabránit, aby mou matku a zbytek mé rodiny stihl stejný osud, jako před ní tisíce praktikujících Falun Gongu a jejich rodiny. Jak bylo prokázáno, praktikující Falun Gongu jsou v Číně vystaveni nejtěžšímu mučení a týrání, často končícím smrtí...
 • So spravodlivými myšlienkami sa dajú prekonať aj najťažšie skúšky

  3.12.2000 som išla do Pekingu a na námestí Tiananmen som rozprestrela transparent s názvom "Falun Dafa je dobrý". Okamžite som bola zatknutá a poslaná na policajnú stanicu Zhanqian. Po vypočúvaní som bola spolu s ďalšími praktizujúcimi premiestená do väzby v centre Fangshan.
 • Falun Dafa praktizujúci z mesta Shuangyashan priviazaný 12 dní k železným dverám

  Xu Yonghua, Lin Yushi, a Chang Yongtian, policisti z dediny Zhonghou (mesto Kaichang) ilegálne uniesli praktizujúcich Jiao Linyuna a Ma Sana z mesta Shuangyashan, ktorí v novembri 2001 roznášali materiály o Falun Dafa. Miestny úrad odmenil týchto troch krutých policajtov celkovou sumou 10.000 jenov (čo je asi dvadsaťmesačný plat priemerného čínskeho robotníka).